X

O nás

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI LED CORP s.r.o.

Společnost LED CORP s.r.o. se zabývá poradenstvím a prodejem osvětlení v LED technologii širokému spektru zákazníků, od domácností až po velké podniky a obce.

Náš obchodní tým má na trhu již dost zkušeností, působíme v této oblasti již řadu let a máme za sebou řadu zajímavých projektů a s tím souvisejících spokojených zákazníků.

Společnost LED CORP s.r.o. tím úspěšně navazuje na předchozí působení obchodního týmu a nyní tak nabízíme nejen zboží nejvyšší kvality, ale také profesionální poradenství v této oblasti.

Soustředíme se na produkty, které dosahují vysoké kvality, s kterou jde ruku v ruce i podstatně vyšší účinnost našich světelných zdrojů oproti standardním LED zdrojům běžně dostupným na našem trhu.

Úspora, kterou díky našim produktům zákazníci dosahují, je velmi zajímavá a v dnešní době, kdy se neustále hledají ekonomické úspory, dostává ještě větší význam.

Působnost naší společnosti je celorepubliková, proto se na nás můžete obrátit odkudkoliv a s jakýmkoliv dotazem ohledně našeho portfolia.

 

Za společnost LED CORP s.r.o.

Ing. Lukáš Liška

jednatel